A list of all permanently booked fields by team (day/time)

 

Booked By Field Day Start Time
F04 CHEETAHS Wilkinson North N Mar/Tue 18:00
F04 LIONS Benevoles Mini North Mar/Tue 18:00
F04 PUMAS EP Beaconsfield East Jeu/Thu 18:00
F04 TIGERS Allancroft PS South Jeu/Thu 18:00
F05 CHEETAHS St-Edmund PS West Jeu/Thu 18:00
F05 COUGARS Wilkinson North N Jeu/Thu 18:00
F05 LEOPARDS Allancroft PS North Mar/Tue 18:00
F05 LIONS Allancroft PS North Jeu/Thu 18:00
F05 MANX Montrose West Lun/Mon 18:00
F05 PANTHERS Benevoles Mini South Jeu/Thu 18:00
F05 PUMAS Ecclestone 3 West Jeu/Thu 18:00
F05 TIGERS Wilkinson South N Jeu/Thu 18:00
F05 WILDCATS Ecclestone 3 East Lun/Mon 19:00
F06 CHEETAHS Montrose East Jeu/Thu 18:00
F06 COUGARS Heritage West Mar/Tue 18:00
F06 LEOPARDS Allancroft PS South Mar/Tue 18:00
F06 LIONS Ecclestone 3 West Mar/Tue 18:00
F06 MANX Heritage East Mar/Tue 18:00
F06 PANTHERS Ecclestone 3 East Mar/Tue 18:00
F06 PUMAS Montrose West Mer/Wed 18:00
F06 TIGERS Wilkinson North S Mar/Tue 18:00
F07 CHEETAHS Ecclestone 3 West Lun/Mon 18:00
F07 LEOPARDS Montrose East Ven/Fri 18:00
F07 LIONS Wilkinson South S Lun/Mon 18:00
F07 MANX Ecclestone 3 East Lun/Mon 18:00
F07 PANTHERS Montrose East Jeu/Thu 19:00
F07 PUMAS Allancroft PS North Jeu/Thu 19:00
F07 TIGERS Benevoles Mini North Jeu/Thu 18:00
F08 LEOPARDS Allancroft PS North Lun/Mon 19:00
F08 LIONS Allancroft PS South Mar/Tue 19:00
F08 PANTHERS Ecclestone 3 West Mer/Wed 19:00
F08 PUMAS St-Edmund PS West Mar/Tue 19:00
F08 TIGERS Benevoles Mini North Mer/Wed 19:00
F09 LU IC-F-U09 PDP 2 Smiley East Mar/Tue 18:00
F10 CHEETAHS Montrose West Ven/Fri 19:00
F10 COUGARS Rockhill North Mer/Wed 18:00
F10 LEOPARDS Montrose West Mar/Tue 19:00
F10 LIONS Montrose West Lun/Mon 19:00
F10 MANX St-Edmund PS East Lun/Mon 19:00
F10 MANX Wilkinson South S Lun/Mon 19:00
F10 PANTHERS Holleuffer South Mer/Wed 19:00
F10 PUMAS Benevoles Mini North Jeu/Thu 19:00
F10 TIGERS EP Beaconsfield West Jeu/Thu 19:00
F12 CHEETAHS Heights East Lun/Mon 19:00
F12 LIONS Meades East Mer/Wed 19:00
F12 LU IC-F-U12 A Smiley East Dim/Sun 09:00
F12 PANTHERS Windermere South Lun/Mon 19:00
F12 PUMAS Heights East Mar/Tue 19:00
F12 TIGERS Ecclestone 2 East Lun/Mon 19:00
F13 LU IC-F-U13 A Smiley East Mar/Tue 19:00
F13 LU IC-F-U13 A Smiley West Dim/Sun 10:30
F13 LU IC-F-U13 A Meades East Sam/Sat 09:30
F13 LU IC-F-U13 AA Smiley West Sam/Sat 10:30
F14 CHEETAHS Windermere North Jeu/Thu 19:00
F14 LIONS Ecclestone 2 West Mar/Tue 19:00
F14 LU IC-F-U14 A Balsam South Sam/Sat 09:30
F14 LU IC-F-U14 AA Ecclestone 2 West Mer/Wed 19:00
F14 PUMAS Beacon Hill East Lun/Mon 18:00
F14 TIGERS Ecclestone 2 East Mer/Wed 19:00
F15 LU IC-F-U15 AA Windermere North Sam/Sat 09:30
F15 LU IC-F-U15 AA Smiley East Sam/Sat 09:00
F15 LU IC-F-U15 AAA Smiley West Mer/Wed 20:00
F16 CHEETAHS Beacon Hill West Ven/Fri 19:00
F16 LIONS Beacon Hill East Mar/Tue 19:00
F16 LU IC-F-U16 A Ecclestone 2 West Jeu/Thu 20:00
F16 LU IC-F-U16 AA Heights West Sam/Sat 09:30
F16 LU IC-F-U16 AA Smiley East Dim/Sun 12:00
F16 LU IC-F-U16 AAA Ecclestone 2 West Jeu/Thu 19:00
F16 LU IC-F-U16 AAA Meades East Mar/Tue 20:00
F16 PUMAS Beacon Hill West Jeu/Thu 19:00
F16 TIGERS Balsam South Mar/Tue 19:00
F18 FIREBIRDS Beacon Hill East Lun/Mon 19:00
F18 LU IC-F-U17 A Windermere South Sam/Sat 09:30
F18 LU IC-F-U17 AA Windermere North Lun/Mon 19:00
F18 LU IC-F-U17 AAA Ecclestone 2 West Mar/Tue 20:00
F18 LU IC-F-U18 AA Meades West Sam/Sat 09:30
F21 CHEETAHS Ecclestone 2 East Mar/Tue 19:00
F21 LIONS Heights West Mer/Wed 18:00
F21 PUMAS Heights East Mar/Tue 18:00
F21 TIGERS Ecclestone 2 East Jeu/Thu 19:00
F35 SENIOR D4F FIRE Ecclestone 2 East Lun/Mon 20:00
F35 SENIOR D5F FIREBIRDS Ecclestone 2 East Mar/Tue 20:00
F35 SENIOR D6F VIXENS Meades West Mar/Tue 20:00
F35 SENIOR F1 AA UNITED Meades West Jeu/Thu 20:00
F35 SENIOR F2 A UNITED "A" Meades East Jeu/Thu 20:00
F35 SENIOR F3 A UNITED "A" Meades East Dim/Sun 20:00
F35 SENIOR F3A UNITED "B" Benevoles North Mar/Tue 19:00
F99 TIGERS Wilkinson West Mar/Tue 19:00
F99 TIGERS Heights West Lun/Mon 19:00
M04 BLOODHOUNDS Montrose East Mer/Wed 18:00
M04 BULLDOGS Holleuffer North Jeu/Thu 18:00
M04 DOBERMANS Allancroft PS North Mer/Wed 18:00
M04 ROTTWEILERS St-Edmund PS East Jeu/Thu 18:00
M04 TERRIERS Montrose East Lun/Mon 18:00
M05 BLOODHOUNDS Benevoles Mini North Lun/Mon 18:00
M05 BULLDOGS Montrose West Ven/Fri 18:00
M05 DOBERMANS Heritage East Mer/Wed 18:00
M05 FOXHOUNDS St-Edmund PS East Mar/Tue 18:00
M05 GREYHOUNDS Benevoles Mini South Lun/Mon 18:00
M05 HUSKIES Montrose West Mer/Wed 19:00
M05 ROTTWEILERS Allancroft PS North Mar/Tue 19:00
M05 TERRIERS Allancroft PS South Mer/Wed 18:00
M05 WOLFHOUNDS Wilkinson North N Lun/Mon 18:00
M06 BLOODHOUNDS St-Edmund PS West Mar/Tue 18:00
M06 BULLDOGS Holleuffer North Jeu/Thu 19:00
M06 COLLIES Benevoles Mini North Mer/Wed 18:00
M06 DOBERMANS Holleuffer North Mer/Wed 18:00
M06 FOXHOUNDS Montrose East Mar/Tue 18:00
M06 GREYHOUNDS Rockhill South Lun/Mon 18:00
M06 HUSKIES Benevoles Mini South Mar/Tue 18:00
M06 RETRIEVERS Wilkinson South S Jeu/Thu 18:00
M06 ROTTWEILERS Montrose East Lun/Mon 19:00
M06 TERRIERS Wilkinson North N Mer/Wed 18:00
M06 WOLFHOUNDS Allancroft PS North Lun/Mon 18:00
M07 BLOODHOUNDS Holleuffer South Mer/Wed 18:00
M07 BULLDOGS Heritage East Jeu/Thu 18:00
M07 COLLIES Allancroft PS North Ven/Fri 18:00
M07 DOBERMANS Ecclestone 3 East Mer/Wed 18:00
M07 FOXHOUNDS EP Beaconsfield West Mar/Tue 18:00
M07 GREYHOUNDS Wilkinson South N Lun/Mon 18:00
M07 HUSKIES Ecclestone 3 East Jeu/Thu 18:00
M07 RETRIEVERS Holleuffer North Mer/Wed 19:00
M07 ROTTWEILERS Wilkinson North N Lun/Mon 19:00
M07 TERRIERS EP Beaconsfield West Mar/Tue 19:00
M07 WOLFHOUNDS Ecclestone 3 West Mar/Tue 19:00
M08 BLOODHOUNDS Allancroft PS South Lun/Mon 18:00
M08 BULLDOGS Wilkinson South N Mer/Wed 18:00
M08 DOBERMANS Montrose West Mar/Tue 18:00
M08 FOXHOUNDS EP Beaconsfield East Jeu/Thu 19:00
M08 LU IC-M-U08 PDP 1 Wilkinson North S Jeu/Thu 18:00
M08 ROTTWEILERS Montrose East Mar/Tue 19:00
M08 TERRIERS Allancroft PS South Jeu/Thu 19:00
M09 LU IC-M-U09 PDP 1 Heritage West Mer/Wed 18:00
M09 LU IC-M-U09 PDP 1 Smiley East Mer/Wed 19:00
M10 BEAGLES Holleuffer North Mar/Tue 18:00
M10 BLOODHOUNDS Benevoles Mini South Ven/Fri 19:00
M10 BULLDOGS Montrose West Jeu/Thu 19:00
M10 COLLIES Ecclestone 3 West Mer/Wed 18:00
M10 DOBERMANS St-Edmund PS East Mar/Tue 19:00
M10 FOXHOUNDS Ecclestone 3 East Mar/Tue 19:00
M10 GREYHOUNDS Benevoles Mini North Mar/Tue 19:00
M10 LU IC-M-U10 PDP 2 Smiley West Jeu/Thu 18:00
M10 RETRIEVERS Benevoles Mini South Mar/Tue 19:00
M10 ROTTWEILERS Ecclestone 3 East Jeu/Thu 19:00
M10 TERRIERS Wilkinson South S Mer/Wed 18:00
M10 WOLFHOUNDS Montrose West Jeu/Thu 18:00
M11 LU IC-M-U11 AA Smiley West Mer/Wed 19:00
M12 BLOODHOUNDS Beacon Hill West Mar/Tue 19:00
M12 BULLDOGS Windermere North Jeu/Thu 18:00
M12 DOBERMANS Windermere South Mar/Tue 18:00
M12 FOXHOUNDS Heights West Ven/Fri 19:00
M12 LU IC-M-U12 A Smiley West Sam/Sat 13:30
M12 LU IC-M-U12 AA Wilkinson East Lun/Mon 18:00
M12 ROTTWEILERS Heights West Mar/Tue 19:00
M12 WOLFHOUNDS Balsam North Mar/Tue 19:00
M13 LU IC-M-U13 A Smiley West Lun/Mon 19:00
M13 LU IC-M-U13 AA Smiley West Jeu/Thu 19:00
M14 BLOODHOUNDS Balsam South Jeu/Thu 19:00
M14 BULLDOGS Ecclestone 2 West Ven/Fri 19:00
M14 DOBERMANS Beacon Hill East Mar/Tue 18:00
M14 FOXHOUNDS Windermere North Mar/Tue 19:00
M14 LU IC-M-U14 A Balsam South Lun/Mon 19:00
M14 LU IC-M-U14 A Wilkinson East Dim/Sun 10:00
M14 LU IC-M-U14 AA Ecclestone 2 West Mer/Wed 20:00
M14 ROTTWEILERS Windermere South Mar/Tue 19:00
M15 LU IC-M-U15 A Smiley East Sam/Sat 10:30
M15 LU IC-M-U15 A Beacon Hill East Sam/Sat 09:30
M15 LU IC-M-U15 AA Smiley East Dim/Sun 10:30
M16 BLOODHOUNDS Meades West Mar/Tue 19:00
M16 DOBERMANS Beacon Hill West Lun/Mon 19:00
M16 LU IC-M-U16 A Heights East Dim/Sun 09:30
M16 LU IC-M-U16 A Smiley West Mar/Tue 19:00
M16 LU IC-M-U16 AA Ecclestone 2 West Ven/Fri 20:00
M16 ROTTWEILERS Beacon Hill East Jeu/Thu 19:00
M16 TERRIERS Meades West Mer/Wed 19:00
M18 LU IC-M-U17A Ecclestone 1 South Dim/Sun 09:30
M18 LU IC-M-U17AA Smiley West Sam/Sat 19:30
M18 LU IC-M-U17AA Smiley West Dim/Sun 07:30
M18 LU IC-M-U17AA Smiley East Sam/Sat 19:30
M18 LU IC-M-U18 AA Ecclestone 1 North Dim/Sun 09:30
M21 BLOODHOUNDS Meades West Dim/Sun 20:00
M21 DOBERMANS Ecclestone 2 East Jeu/Thu 20:00
M21 LU IC-M-U21 A Benevoles North Dim/Sun 07:30
M21 LU IC-M-U21 AA Smiley West Dim/Sun 21:00
M21 LU IC-M-U21 AA (1) City 2 North Dim/Sun 18:00
M21 LU IC-M-U21 AA (2) Benevoles South Dim/Sun 07:30
M21 ROTTWEILERS Ecclestone 2 East Mer/Wed 20:00
M35 SENIOR D4M TITANS Meades East Dim/Sun 21:30
M35 SENIOR D6M BALLHAWKS Smiley West Mar/Tue 20:00
M35 SENIOR D6M BALLHAWKS Meades West Lun/Mon 21:00
M35 SENIOR D6M WOLVES Windermere South Jeu/Thu 19:00
M35 SENIOR D7M KRAKEN Ecclestone 2 East Dim/Sun 20:00
M35 SENIOR D7M REQUINS City 2 South Dim/Sun 18:00
M35 SENIOR M1 AA UNITED Meades East Jeu/Thu 21:30
M35 SENIOR M2 A RANGERS Meades West Jeu/Thu 21:30